info@istanbulsavcioglunakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, son günlerde talebin çok fazla arttığı bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nakliyat sektöründe adından söz ettiren nadir firmalardan olan firmamız, siz değerli müşterilerine hızlı ve kaliteli nakliyat çözümleri sunmaktan gurur duymaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri yer almaktadır. Mesafe gözetmeksizin vermiş olduğumuz bu hizmetler, eşya sayınıza uygun ve gideceğiniz bölgenin şartlarına uygun araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Böylece hem eşyaların alındığı adreste hem de eşyaların götürüleceği adreste herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat, ülkemizde yer alan tüm şehirlere son model araçlarımız ile yapılmaktadır. Şehir içi ve şehir dışına yapılan tüm nakliyat işlemlerinde, teknik personel de eşyalar ile birlikte gelmekte ve sizlere hem eşyalar alınırken hem de eşyalar adrese taşınırken yardımcı olmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi adına firmamız bünyesinde bulunan asansör çözümlerini de tercih edebilmektesiniz. Asansör çözümlerini tercih eden müşterilerimize ekstra kamyonet üzerinde ya da kamyon arkasında çekilebilen son teknoloji asansörler ile eşlik etmekteyiz. Asansör sistemlerini tercih eden müşterilerimizin eşyalarını alırken ve eşyalarını taşırken evlerin balkonları tercih edilmektedir. Balkonların hem diğer pencerelere göre geniş olması hem de asansörün kolay yanaşabilmesi kolay olduğu için tercih edilmektedir. Balkonu uygun olmayan evler ve yapılar için asansör sistemi eşyaların taşınması sırasında tercih edilememektedir. Böyle durumlarda sadece uygun olan dairelerde de asansör tercihi yapılabilmektedir. Bu tür durumlar için hem eşyanın alınacağı hem de eşyanın götürüleceği yapının bilgileri firmamıza iletilmelidir.

Hem şehirler arası hem de şehir içi çok fazla ihtiyaç olan nakliyat çözümlerinde tüm araçlarımız siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermeye hazır olarak uzman ekiplerimiz tarafından bekletilmektedir. Tarafınızdan gelen nakliyat talepleri ekibimiz tarafından değerlendirilmekte ve size uygun araç yönlendirilmektedir. Böylece; sunduğumuz hizmetlerin kalitesi siz değerli müşterilerimiz tarafından görülmekte ve tasdik edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilk hedeflerinden biri olan firmamız bünyesindeki uzman ekiplerimiz Evden Eve Nakliyat konusunda sizleri memnun etmek için sürekli çalışmakta ve hizmet süreçlerini yönetmektedir.

Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin 81 ilinde firmamız başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Hem evden eve hem de farklı talepleriniz başarılı bir şekilde uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Evden Eve Nakliyat hizmetini sağlarken araçlara eşyalar alınmadan önce ekibimiz tarafından gerekli kontroller yapılmakta ve eşyaların transfere uygun şekilde toparlanıp toparlanmadığı kontrol edilmektedir. Böylece ürünler transfer sırasında herhangi bir zarar görmeden gideceği adrese kadar transfer edilmektedir. Adrese ekip ulaştıktan sonra ise aynı hassasiyet ile tüm eşyalar taşınmakta ve kurulumu yapılmaktadır. Kurulumu yapılacak olan ürünler önceden belirlenmekte ve ekipler bilgilendirilmektedir. Ekipler verilen bilgiler doğrultusunda müşterinin talebine göre kurulumu gerçekleştirmekte ve nakliyat işlemi sonrasında lokasyondan ayrılmaktadır. Müşteri memnuniyeti değerlendirmesi ise hizmet sonrasında sizlere ulaşılarak yapılmaktadır. Firmamızın müşteri memnuniyeti konusunda oldukça büyük bir hassasiyeti bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat işlemlerinde en çok dikkat edilmesi gereken eşyalar arasında Buzdolabı ve Televizyon gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin nakliyat öncesinde nasıl işlemlerden geçirilmesi gerektiği konusunda uzman ekibimiz sizlere bilgi verecek olsa da bu ürünler oldukça hassas olduğu için sizlerde bu ürünlere ait müşteri hizmetleri ile görüşüp, yapmanız gereken ekstra bir işlem olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu ürünler varsa kendi kutularına koyup güzelce paketlenmeli yoksa da cihazlara uygun boylarda alınan kolilere koyulması gerekmektedir. Böylece nakliyat işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.