info@istanbulsavcioglunakliyat.com

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri son zamanlarda sektörün ihtiyacı olan en büyük hizmetlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerimiz ev eşyalarını ya da ofisinde yer alan eşyalarını bir süre depolamak isteyebilmektedir. Firmamız ait bu hizmet için oluşturduğumuz güvenli depolarda müşterilerimizin talep ettiği ölçekte; eşyalar için depolama hizmeti sunulmaktadır. Müşterilerden alınan ürünlerin hepsi güvenli bir şekilde depolara transfer edilmekte ve burada da tüm ürünlerin listesi tutularak herhangi bir kayıp olmadan müşterinin istediği süre kadar bekletilmektedir. Sonrasında dilerse müşteri ürünleri depodan kendi alabilmekte ya da yine firmamız tarafından dilediği yere başarılı bir şekilde transferi sağlanmaktadır. Eşyaların depolandığı son sistem depolarımızda ürünler kozmetik olarak herhangi bir zarar görmeyecektir. Eşyalarınızın özelliklerine göre dış ortam ayarlanacak ve eşyalarınız bekletilecektir.

 

Eşya Depolama hizmetini yıllardır başarılı bir şekilde veren firmamızın uzman ekibiyle iletişime geçerek teklif alabilir, depolarını görebilir ve süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

Bireysel ve Kurumsal Müşteriler Neden Eşya Depolama Hizmeti Alıyor?

  • Adres değişikliği yapan kurumsal müşterilerimiz genel olarak eşyaların bir süre depolanmasını tercih edebilmektedir.
  • Evlerini şehir dışına taşıyacak olan müşterilerimiz, şehir dışındaki adreslerine geçene kadar ya da şehir dışında diledikleri gibi bir ev tutana kadar eşyaları bekletebilmektedir.
  • Kurumsal firmalar, bayi açılışı yaptıklarında ya da diğer şubelerine gönderecekleri ürünleri depolarımızda bekletebilmektedir.
  • Evlerinde tadilat olacak olan bireysel müşterilerimiz, tadilat bitene kadar eşyalarını güvenli bir lokasyonda tutmak isteyebilmektedir. Böyle durumlarda eşya depolama hizmeti veren firmamızı tercih ederek eşyalarını güvenli bir depoda tutabilmektedirler.
  • Nakliye öncesinde yapılması gereken diğer evrak işleri tamamlanana kadar eşyaların güvenli bir depo veya alanda durmasını istedikleri için, bu hizmeti satın alabilmektedirler.

Çeşitli nedenlerden dolayı bireysel müşteriler ya da kurumsal müşteriler; mevcut eşyalarının bir süre farklı bir yerde depolanmasını talep edebilmektedir. Böyle durumlarda firmamız devreye girmekte ve bu tür hizmete ihtiyacı olanlara büyük depolama alanları sunmaktadır. Sunmuş olduğu alana ve eşya sayınıza bağlı olarak sizlere teklif verecek olan ekiplerimiz, öncelikle sizin eşya sayınızı ve ne depolamak istediğinizi sorgulamaktadır. Sonrasında eşyalarınız adresinizden alınarak, depolarımıza ulaştırılacak ve dilediğiniz süre boyunca depolanacaktır. Firmamız bünyesinde ofis eşyaları depolama, ev eşyaları depolama gibi birçok farklı kategoride yer alan eşyalarınızın depolanması sağlanmaktadır.

 

 

Evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat ve Eşya Depolama gibi hizmetleri başarılı bir şekilde sürdüren firmamız; yapmış olduğu tüm işlemlerde eğitimler ile geliştirdiği ekibi ile hizmet vermektedir.

 

Eşya depolama hizmeti sırasında da tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ürünlerin bulunduğu depo çeşitli güvenlik sistemleri tarafından 7/24 kontrol edilmekte, herhangi bir ekstrem durumda ekibimiz tarafından gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın bulunduğu depoya sizler de dilediğiniz zaman uğrayabilir ve eşyalardan bazılarını almak istediğinizde gerekli evrak işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınızı da alabilirsiniz.

 

 

Mevcut ürünlerine zarar gelmesini istemeyen ve eşyalarının güvenli bir yerde durmasını isteyen tüm müşterilerimiz Eşya depolama hizmetini satın almakta ve bu hizmeti kullanmaktadır. Vermiş olduğumuz her hizmette olduğu gibi bu hizmette de önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli performans olmaktadır. Eşyalarınızı depolarken aynı nakliyat sırasında uyguladığımız önlemler alınmaktadır. Eşyalarınız güneşten, nemden, rutubetten ve çeşitli dış etkenlerden uzak tutularak korunmaktadır. Mobilya, beyaz eşya ve her türlü diğer eşyalarınıza zarar gelmemesi için gerekli ortam hazırlanmaktadır. Böylece eşyalarınız güvenli bir şekilde korunmaktadır. Güvenli bir şekilde depolarımızda bulunan eşyalarınızı dilediğiniz zaman nakliye ekiplerimiz ile bulunduğunuz yere transfer ettirebilirsiniz.